Nasza oferta

Nasza firma przede wszystkim specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Wykonujemy pomiary, tworzymy indywidualną koncepcję i dobieramy materiały w oparciu o nasze doświadczenie oraz potrzeby klienta lub przygotowujemy realizację według wcześniej dostarczonego projektu. Oprócz tego wykonujemy również szafy, zabudowy, garderoby, meble biurowe, apteczne, barowe oraz sklepowe. Podejmujemy się także nietypowych realizacji – ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych klientów.

Wykonywane przez nas meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Z pewnością każdy dopasuje coś do swojego wnętrza, co nie zawsze jest możliwe przy zakupie gotowych mebli pochodzących z produkcji seryjnej. Jeśli Twoja kuchnia ma nietypowy kształt, dopasowanie wymiarów szafek również nie będzie stanowiło dla nas problemu. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń ergonomiczną i praktyczną, w której poczujesz się komfortowo. Chcesz, by Twoja kuchnia zyskała nowy, niepowtarzalny wygląd? Oferujemy Ci szereg rozwiązań, które sprawią, że będzie ona nie tylko wyglądała stylowo, ale będzie również spełniała swoje zadanie w 100%.

Dzięki temu, że mamy możliwość współpracy z wieloma czołowymi producentami płyt i okuć meblowych, oferujemy naszym klientom trwałe materiały najwyższej klasy. Wykonane z nich meble kuchenne zachwycają swoim nienagannym wyglądem przez wiele lat, co potwierdzają realizacje wykonane przez nas w przeszłości. Co więcej, oferujemy również sprzęt AGD wielu znanych i sprawdzonych marek w konkurencyjnych cenach.

Oszczędność czasu

Powierz nam stworzenie swojej kuchni, a w krótkim czasie będziesz mógł cieszyć się nowym, pięknym wnętrzem. Podejmując współpracę z nami unikniesz stresu, a zyskasz profesjonalny projekt, a także fachowe wykonanie oraz montaż przygotowanych na zamówienie mebli. Efekt końcowy na pewno Ci się spodoba!

Porozmawiajmy przy kawie

Każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie. Szukasz interesujących i niepowtarzalnych rozwiązań? Przyjdź do nas, a bez żadnego pośpiechu porozmawiamy o Twojej kuchni. Podziel się przemyśleniami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Zapewniamy miłą atmosferę i profesjonalne wsparcie.

Zadowoloni klienci

Zadowolenie klientów to dla nas priorytet, dlatego zrobimy wszystko, by zrealizowany projekt spełnił Twoje oczekiwania w 100%. Nowe meble potrafią nie tylko odmienić wygląd wnętrza, ale również wprowadzić do niego ład i porządek. Dzięki naszej bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy dzisiaj poszczycić się niemałym gronem zadowolonych klientów. Ty również możesz zostać jednym z nich.