Nasza Oferta

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli  na wymiar. Wykonujemy pomiary, tworzymy indywidualną koncepcję i dobieramy
materiały w oparciu o nasze doświadczenie oraz potrzeby klienta lub przygotowujemy realizację według wcześniej dostarczonego projektu. Podejmujemy się także nietypowych realizacji. Wykonywane przez nas meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, tworzone
z wysokiej jakości materiałów i najnowocześniejszej technologii. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń ergonomiczną i praktyczną, w której poczujesz się komfortowo. Oferujemy Ci szereg rozwiązań, które sprawią, że będą one nie tylko wyglądały stylowo, ale będzie również spełniały swoje zadanie w 100%.

Nasza oferta

Nasza firma przede wszystkim specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Wykonujemy pomiary, tworzymy indywidualną koncepcję i dobieramy materiały w oparciu o nasze doświadczenie oraz potrzeby klienta lub przygotowujemy realizację według wcześniej dostarczonego projektu. Oprócz tego wykonujemy również szafy, zabudowy, garderoby, meble biurowe, apteczne, barowe oraz sklepowe. Podejmujemy się także nietypowych realizacji – ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych klientów.
Wykonywane przez nas meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Z pewnością każdy dopasuje coś do swojego wnętrza, co nie zawsze jest możliwe przy zakupie gotowych mebli pochodzących z produkcji seryjnej. Jeśli Twoja kuchnia ma nietypowy kształt, dopasowanie wymiarów szafek również nie będzie stanowiło dla nas problemu. Stworzymy dla Ciebie przestrzeń ergonomiczną i praktyczną, w której poczujesz się komfortowo. Chcesz, by Twoja kuchnia zyskała nowy, niepowtarzalny wygląd? Oferujemy Ci szereg rozwiązań, które sprawią, że będzie ona nie tylko wyglądała stylowo, ale będzie również spełniała swoje zadanie w 100%.
Dzięki temu, że mamy możliwość współpracy z wieloma czołowymi producentami płyt i okuć meblowych, oferujemy naszym klientom trwałe materiały najwyższej klasy. Wykonane z nich meble kuchenne zachwycają swoim nienagannym wyglądem przez wiele lat, co potwierdzają realizacje wykonane przez nas w przeszłości. Co więcej, oferujemy również sprzęt AGD wielu znanych i sprawdzonych marek w konkurencyjnych cenach.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

NAPISZ
E-mail: studio@bialouskuchnie.pl

Wypełnij formularz

ZADZWOŃ

Projektantki:
Aleksandra Białous, tel: +48 500 262 832
Marta Ciołko, tel: +48 501 497 817