O nas

Początki naszej firmy sięgają 1982 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy bardzo wiele projektów, dzięki którym zyskaliśmy ogromne doświadczenie, wiedzę w zakresie produkcji mebli, a przede wszystkim szerokie grono zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w tworzeniu mebli kuchennych, jednak podejmujemy się także wielu innych, często również nietypowych zleceń. Do tej pory wykonywaliśmy m.in. szafy, zabudowy, garderoby, a także meble do barów, biur oraz aptek.
Każda realizacja oparta jest na wcześniej wykonanym projekcie, dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu, że nie prowadzimy produkcji seryjnej, nasze meble są niepowtarzalne i idealnie dopasowane do możliwości wnętrza. Wykonujemy je z aptekarską precyzją przy wykorzystaniu najlepszych materiałów oraz najnowocześniejszych technologii. Stale śledzimy trendy wnętrzarskie i zawsze jesteśmy na bieżąco, dlatego możemy wykonać dla Ciebie kuchnię w każdym stylu: nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, minimalistycznym, eleganckim, prowansalskim, czy też retro – wszystko zależy od Twoich upodobań. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie.

Tworzymy zgrany zespół doświadczonych oraz zaangażowanych fachowców, operujemy nowoczesnym sprzętem i od lat współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami. Każdy zrealizowany projekt bardzo wiele nas uczy i daje mnóstwo satysfakcji. Jednak nie spoczywamy na laurach i mimo tego nieustannie doskonalimy się oraz rozwijamy umiejętności, dbając w ten sposób o naszą efektywność.

Masz niecodzienną wizję na swoją kuchnię? A może brakuje Ci pomysłu i potrzebujesz pomocy? Przyjdź do nas, a stworzymy dla Ciebie kuchnię od A do Z, która będzie nie tylko stylowa, ale również niezwykle funkcjonalna. Chętnie podejmiemy się każdego zadania – uwielbiamy wyzwania! Gwarantujemy oryginalne projekty, solidne materiały, niezawodne wykonanie, stylowe meble, profesjonalny montaż i konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu – przyjdź do nas lub zadzwoń. Zapraszamy serdecznie!